human choroinic gonadotropin

Portfolio

02/06/2009

Fotoreportaż z imprez

XXWOSP

15 Photos

Off-roadowej jesień - Poddębice 2009

60 ekip wystartowało w rajdzie 4x4, który w sobotę (21 listopada br.) odbył się w Mieście Słońca. Organizatorami „Off-roadowej jesieni Poddębice 2009” są Łódzki Klub Motorowy 4X4 oraz Gmina Poddębice.

52 Photos

Dni Poddębic 2009

38 Photos

I Rajd Markbud – Poddębice

„I Rajd Markbud – Poddębice” zorganizowany przez Burmistrza Poddębic oraz Łódzki Związek Motorowy MOTOSPORTKLUB odbył się w ramach I Eliminacji Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Rajdach Samochodowych.

37 Photos

Turniej Rycerski w Uniejowie 2008

Walki na stal, pokaz strzelania z trebusza, występy zespołu tańca dawnego Dworzanie oraz zabawy plebejskie dla widzów to atrakcje II Jarmarku Uniejowskiego. Impreza odbywała się w parku zamkowym w Uniejowie.

84 Photos

Turniej Rycerski na Zamku w Łęczycy 2008

Od kilku lat sierpień jest miesiącem, który kojarzy się z dość znaczącym już dziś wydarzeniem kulturalnym – turniejem rycerskim. Impreza przyciąga miłośników historii (i nie tylko), osoby ze świata nauki i sztuki oraz miejscowych notabli. Objęta jest patronatem medialnym, cieszy się zainteresowaniem organizacji rządowych. Organizatorami są Urząd Miasta w Łęczycy, Starostwo Powiatowe w Łęczycy oraz Stowarzyszenie „Bractwo Rycerskie na Zamku Królewskim w Łęczycy”. (www.leczyca.info.pl)

67 Photos

Spotkania Polsko-Słowacko-Węgierskie 2008

Muzykę ludową Słowacji i Węgier mogli poznać mieszkańcy Poddębic, którzy przybyli na II Międzynarodowe Spotkania Muzyki i Folkloru pod hasłem ''Polsko- Słowacko-Węgierskie”.

20 Photos

II Eliminacje VI Mistrzostw Polski Energa Beach Soccer 2008

Na trzy dni Poddębice zamieniły się w plażową stolicę kraju. Wszystko to za sprawą II Eliminacji VI Mistrzostw Polski Energia Beach Soccer 2008, które odbywały się w Poddębicach od piątku do niedzieli.

43 Photos

Dni Poddębic 2008 - występ Francesco Napoli

Francesco Napoli był gwiazdą Dni Poddębic. Koncert włoskiego artysty można było obejrzeć na Placu Kościuszki w Poddębicach. Piosenkarz bawił licznie zebraną publiczność ponad godzinę. Podczas występu nie zabrakło największych przebojów muzyka – piosenek „Balla balla” czy „Marina”.

27 Photos

Portret, krajobraz, inne

Portret

19 Photos

Muzodajnia

Ważne by było głośno i tylko dla mnie

8 Photos

Aleksander

7 Photos

W wolnym czasie

W tej galerii znajdują się zdjęcia, zrobione w wolnej chwili i pod wpływem chwili.

27 Photos

Wariacje

2 Photos

chrzciny

7 Photos


Brak komentarzy

RSScomments

Brak komentarzy.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.